Een prachtige visdag, maar een paar spetjes regen gehad en een niet te harde wind van links op de stok. Goed te vissen dus, alleen werd er bijna alleen klein vis gevangen. Ook niet erg als de aantallen maar voldoende zijn maar daar stopt het verhaaltje. Ook niet te veel dus, gelukkig werden er wel een paar brasems gevangen maar we zien ook hier de landelijke trent van meer kleine vis en een terugloop van brasems.
Oh, ze zitten er wel hoor, als je alleen gaat vissen vroeg in de ochtend of aan het einde van de dag heb je zo een leuk net vol. Maar overdag…….ga ze maar zoeken.
Toch een mooie visdag want iedereen kon vis vangen.
Dagwinnaars het koppel de Groot - Broes met 3742 gram.
Terug in "de Visburg" weer eens een kleine verloting gehouden, de kas van de witviscommissie moet ook aangevuld worden. Leuke prijsjes en daarna de prijsuitreiking meet mooie prijzen op de tafel, iedereen kon vinden wat hij wilde. Nog een drankje en dan snel weer naar moeder de vrouw, en met een leuke prijs is het ook leuk thuis komen!
Gr Reijer.
|